ÖZEL GÜRÇAĞ ANAOKULU ®
“Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı, bir mutluluk parıltısısınız! Memleketi asıl aydınlığa boğacak sizsiniz. Kendinizin ne kadar mühim, kıymetli olduğunuzu ona göre çalışınız. Sizlerden çok şeyler bekliyoruz; kızlar, çocuklar! M. Kemal ATATÜRK

Kurucu Mesajı

kurucumuz

Sayın Veliler, Geleceğimizin Teminatı Sevgili Öğrenciler, Değerli Eğitimciler;

Mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiş Özel GÜRÇAĞ OKULLARI, kuruluşundan bugüne elde ettiği başarılara, 30 yıldır süregelen azim ve kararlılığı ile her türlü fiziksel altyapıya sahip ÜMİTKÖY Yerleşkesinde yeni başarılar katmaya devam etmektedir.

Çağdaş eğitim ilkelerinden ödün vermeden, ATATÜRK’ün “En Büyük Eserim” dediği Türkiye Cumhuriyeti’nin yarınlarına, aydın, çağdaş ve her alanda öncü “ATATÜRK Gençleri” yetiştiren Özel GÜRÇAĞ OKULLARI, eğitim - öğretim etkinliklerine, OCAK 2008’de başlayan ve sekiz ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak AĞUSTOS 2008’de hizmete giren 975 öğrenci kapasiteli ÜMİTKÖY Yerleşkesinde, OKUL ÖNCESİ - İLKOKUL - ORTAOKUL - ANADOLU LİSESİ ve FEN LİSESİ ile devam etmektedir.

Okullarımızda, araştıran, üreten, sorgulayan, pırıl pırıl gençler yetiştirmek, onların günbegün artan başarılarına tanık olmak, geleceğe yönelik planlarımız için bize güç katmış ve hız vermiştir.
Özel GÜRÇAĞ OKULLARI çatısı altında emek verdiğimiz, parıldayan her göz, gülen her mutlu yüz geleceğe olan inancımızı bir kat daha arttırarak, onlara yaptığımız yatırımın ne kadar kutsal olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

Bu inançla, bugüne dek ANKARA ve BODRUM’da ilk ve ortaöğretim seviyelerinde yaptığımız eğitim yatırımları ile ülkemize yaptığımız hizmetler, hiç kuşkunuz olmasın ki yüksek öğretim seviyesinde de devam edecektir.

0312 235 47 04 - 0549 240 08 05 - gurcag@gurcag.k12.tr
ADRES: Ümit Mahallesi, 2518. Cadde No:5 Ümitköy 06810 Çankaya / Ankara
Updated by Infomedya