ÖZEL GÜRÇAĞ ANAOKULU ®
“Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı, bir mutluluk parıltısısınız! Memleketi asıl aydınlığa boğacak sizsiniz. Kendinizin ne kadar mühim, kıymetli olduğunuzu ona göre çalışınız. Sizlerden çok şeyler bekliyoruz; kızlar, çocuklar! M. Kemal ATATÜRK

Misyon ve Vizyon

MİSYONUMUZ

Okul öncesi eğitim, ilköğretim, ortaöğretim ve yükseköğretim kademelerindeki tüm eğitim-öğretim faaliyetleri ile buna bağlı etkinlikleri, profesyonel gücü amatör bir ruhla birleştiren değerlerini benimsemiş çalışanlarımız, öğrenci ve velilerimizin de katkılarıyla, ATATÜRK İlkeleri’nden ödün vermeksizin, Türkiye Cumhuriyeti'nin hedeflerine uygun olarak Türk Milli Eğitimi’nin ilke ve amaçları doğrultusunda yürütmek; özgür düşünen, özgüvene sahip, bilime ve bilimsel çalışmalara açık ve katılımcı, takım çalışmasını özümsemiş, çevreye duyarlı, ve insan haklarına saygılı üstün nitelikli bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Eğitim-öğretim etkinliklerinin her aşamasında, teknolojik altyapısı ve donanımı ile bilim ve teknolojiden sanat ve spora kadar uzanan geniş bir yelpazede, bilgi kaynaklarına hızla ulaşabilen, geleceği şekillendirebilecek donanım ve cesarete sahip ATATÜRK gençleri yetiştiren; yüksek standartlardaki eğitim seviyesi ve topluma katkısı ile ulusal ve uluslararası düzeyde sektörünün öncüsü, emsallerine örnek, saygın bir özel eğitim kurumu olmaktır.

0312 240 08 05 - 0549 240 08 05 - gurcag@gurcag.k12.tr
ADRES: YAŞAMKENT MAH. 3072. SOKAK NO: 43-45 ÇANKAYA-ANKARA
Updated by Infomedya